2 yıl öncesinde bir psikodrama grubumuz vardı, orada oldukça keyifli bir süreç geçirmiştim. Kısa bir süre için de bireysel terapi almıştım kendisinden Lotus Danışmanlıkbu konuda oldukça profesyonel diyebilirim. Şehir değişikliğimden dolayı sürecimi tamamlayamadım ama herkese kendisiyle görüşmelerini öneririm. Memnuniyetimin neticesinde İzmir'de ikamet eden kardeşim de şu anda Lotus Danışmanlık'ın grubunda destek almaya başladı. Bu grubun ben de çok faydasını görmüştüm. Hayatımın çok kötü bir dönemiydi o dönem, bu konuda kendisinin ve grup desteğinin çok faydasını görmüştüm. Zaten çok da ilgili bir danışman, istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Psikodramayı kendisiyle tanıdım ve sevdim. Grubumdan çok güzel arkadaşlıklar edindim. Yani bu sürecin ve psikoloğumun hayatıma kattığı çok fazla olumlu olgu oldu.

M….
Danışan

Kişisel gelişim alanında, zorluklarla baş edebilme konusunda danışmak istedim Lotus Danışmanlık'tan. Yaklaşık 6 ay kadar çalıştık beraber. Depresif ve sakin yapım var; olaylar beni çok hızlı demoralize edebiliyor. Ama artık çevremdekileri üzmeden kendimi korumam gerektiğini biliyorum ve en önemlisi ne yapmam gerektiğini öğrendim. Lotus Danışmanlık danışanları ile diyalogları ve iletişimi; gerek ses tonu ve gerek konuşma tarzı çok rahatlatıcı. Söyledikleri doğrultusunda ne yapmanız gerektiğini kendiniz keşfediyorsunuz. Bir rehber gibi yol gösteriyor size. Hayatınızda gerçekten güçlü olmak istiyorsanız gideceğiniz en doğru adres.

O…..
Danışan

Oğlum için gittik. Hiperaktivitesi ve biraz da dikkat eksikliğimiz vardı.O süre zarfında biz destek aldık 1.5 ay kadar. Verim aldık,gayet memnun kaldım. Ara ara telefonla da görüşüyoruz.Oğlumuz için gittik ama anne baba olarak biz de faydasını gördük.Benim oğlum 1.sınıfa başladı. Kendini ifade edemiyordu, o yüzden de anlaşılamadığı için öfkelenebiliyordu Lotus Danışmanlık bunu yenmesini sağladı. Şu an Lotus Danışmanlık ile yüz yüze görüşmelerimiz yok ama ara ara telefonla bilgi paylaşabiliyoruz. İhtiyaç durumunda da yine seans alabileceğimizi belirtti.

D…..
Danışan

Sağlık çalışanı olarak covid-19 pandemi sıkıntılarını azalttığı için tekrardan Lotus Danışmanlık'a  teşekkürlerrrr..... Sade, rahatlatıcı, anlaşılır bir sürece geçtim. Umarım insanlık olarak büyük dersler çıkardığımız pandemi artık biter....:)

F….
Danışan

Evlenmiş boşanmış bir kız çocuğum var 2. Evliliğimde ona nasıl yaklaşım sağlamalıyız problemleri nasıl çözebiliriz adına gittiğim psikolojik danışmanlıkta psikodrama yöntemiyle anlaşılması daha kolay bir süreçle bize çok yardımcı oldu, alanında çok iyi bir doktor bir dahaki seans kızımla inşallah. Muhakkak tek tercih sebebim yine Lotus Danışmanlık olur.

El… R.
Danışan

Lotus Danışmanlık'ın detaylı açıklaması ve bana yardımcı olmakta istekli oluşları beni psikologlarla görüşme düşüncesinde rahatlattı. İlk seansta faydasını görmeye başladım ve kısa sürede kendimi toplamamda yardımcı oldular.

S….
Danışan

Açıkçası ilk gittiğimde herkes gibi endişelerim vardı. Yaşamış olduğum anksiyete sorunları, gün içinde ağır uyku hali, kabus dolu rüyalar, stres ile baş edememe ile beraber zihnime sülük gibi yapışan vesveseler ve geçmişte yaşanan kaygılardan dolayı duygu durumlarımı baştan sona kadar Lotus Danışmanlık ile paylaşıp çözmek istedim.

F…
Danışan

Arkadaşımın tavsiyesiyle online seanslara başladım daha başında olmamıza rağmen kaygılarım uyku problemim çok düzelmeye başladı, tavsiye ederim

Eb…
Danışan

Kimseye itiraf edemediğim, belki de karanlık yanım olduğunu düşündüğüm ne varsa Lotus Danışmanlık'a anlatmanın verdiği güven duygusu, bunun yanında beni anlaması, gerçek anlamda anlaması ve bunu hissedebilmem benim için apayrı, çok kıymetli bir şey.

N…. A…
Danışan

Yıllardır üzerimde baskı oluşturan, kendim olmamı ve sorumluluk almamı engelleyen yani hayatımın akışını zorlaştıran takıntılı düşüncelerim vardı. Lotus Danışmanlık ile zihnimden atamadığım bu düşünceleri 1.5 2 ay civarı gibi kısa bir sürede yendik.

B….
Danışan