Bireysel Danışmanlık

Çalışma Alanlarımız
BİREYSEL DANIŞMANLIK

Ergen ve yetişkinlerle ihtiyaca uygun yöntemlerle bireysel çalışmalar yapmaktayız.
Özellikle ergenlik dönemindeki sorunlarla nasıl başa çıktığımız gelecekte yaşanacakların da habercisidir. Bu nedenle ergenlikteki duygusal güçlükler, yeme problemleri, okula uyum problemleri, aile içi ilişkiler, sosyal ilişki problemleri, benlik gelişimi, öğrenme problemleri, sınav kaygısı, duygu yönetimi konularında çalışmaktayız.
Çoğu zaman da yetişkin olma yolunda içimizdeki LOTUS’u kaybettiğimiz olur. Yeni bir soluk, yeni bir bakış açısı isteriz hayatımızda…Bireysel farkındalık kişiye özel bir deneyimdir. Kendi enerjisini kendi yaratabilen insanlar olmamızın yolu bireysel farkındalıktan geçer. Bizi mutsuz eden, hayatımızı yüklerle donatan davranışlarımızın nedenlerini keşfetmemizi sağlar. Ancak kendini tanıyan bireyler sorunlarına kalıcı çözümler üretebilir.
Yetişkinlerle ilişki problemleri, iş, eş, okul ve aileye uyum sorunları, sosyal sorunlar, kayıplar ve yas, travmatik yaşantılarla başa çıkabilme, stresle başa çıkma, duygu kontrolü, yeme bozuklukları gibi birçok alanda duruma uygun tekniklerle çalışmaktayız.
LOTUS PSİKOLOJİ

İletişim


    Mesajınız bize ulaştıktan sonra mümkün olan en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçiyor olacağız.