Ebru Damla Yılmaz

Ekibimiz
19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Ana Bilim Dalı Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden 2002’de mezun oldu.2002’den bu yana çeşitli eğitim öğretim kademeleri ve rehberlik ve araştırma merkezlerinde görev yaptı.
Anne Çocuk Eğitim Vakfında (ACEV) Anne Destek Programlarını gönüllü olarak yürüttü ve birçok anneye ulaştı. Yine UNICEF ve MEB’in ortak projesi 7-19 yaş Anne-Baba Eğitim projesinde görev aldı. Çözüm Odaklı Kısa Süreli Danışmanlık ve Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimleri aldı. Kalkınma Bakanlığı ve İl Özel İdaresinin ortak projesinde cinsel istismara uğrayan çocuklarla çalıştı. Bu süreçte EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) I ve II Eğitimi ve Stratejik Aile Terapisi Eğitimi aldı.
2009 yılında İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde başladığı psikodrama eğitiminden “Ergende kilo kontrolü ve beden imajı“konulu teziyle mezun oldu. Bu süreçte aynı enstitüde çocuk, ergen ve yetişkin psikodrama gruplarında co-terapistlik, öğrenci gruplarında ise liderlik yaptı. Çocuk psikodraması, bireysel psikodrama ve aile ağacı eğitimleri aldı.
2015’te yoga ile tanıştı ve yoga, hayatının önemli bir öğesi haline geldi ve bu alanda daha fazla derinleşmek, meditasyon ve nefesi de detaylarıyla öğrenmek arzusuyla 2019’da yoga vakfından yoga eğitmenliği diploması aldı.
Yoga ve beslenme, yoga ve depresyon, yoga ve travma, yoga ve doğurganlık özel ilgi alanlarıdır.
LOTUS PSİKOLOJİ

İletişim


    Mesajınız bize ulaştıktan sonra mümkün olan en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçiyor olacağız.