Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden program üçüncüsü olarak mezun olmuştur. Lisans döneminde çeşitli staj programlarında yer almıştır. Bununla beraber Marmara Üniversite’sinden Aile Danışmanlığı uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.   Şu anda Lotus Psikoloji Merkezinde danışan görmeye devam etmektedir. Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerde çalışma alanlarım aşağıda belirtilen şekildedir.

Yetişkinlerde; Kaygı ve Anksiyete, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Duygu Durum Bozuklukları, Özgüven Eksikliği , Depresyon, Bağımlılık , Yeme Bozuklukları, Kayıp ve Yas, Fobiler, Uyum Bozuklukları, Öfke Problemleri, Stres

Çocuk ve Ergenler;

Davranış Bozuklukları, Ölüm ve Yas, Tırnak Yeme, Parmak Emme, Kaygı, Uyku Problemleri, Yalan Söyleme, Akran Zorbalığı,  Kurallar, Sınırlar Disiplin ve ebeveyn tutumları, Kardeş kıskançlığı ve ilişkileri, Şiddet ve Saldırganlık, Hırsızlık, Sınav Kaygısı,  Sosyal Kaygı ve Sosyal Beceriler, Boşanma, Depresyon, Öfke Problemleri, Öz-Saygı ve Özgüven, Okul Fobisi, Tikler, Akademik Başarı ve Kaygı, Yaş Dönemi Krizleri, Ergenlik Dönemi Problemleri.

ALDIĞIM EĞİTİMLER ŞU ŞEKİLDEDİR;