Değerli danışanlarım;

Sizlerin de sağlığını düşünerek coronavirüs önlemleri kapsamında seanslarımı “online görüntülü görüşme” şeklinde gerçekleştirmekteyim . Özellikle EMDR ve Çocuk EMDR kapsamında hizmet vermekteyim.

Seyithan Gözüaçık Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden 2000 yılında mezun olmuştur Mezuniyetinden sonra, çeşitli dershaneler, lise ve ilköğretim düzeyinde okullarda çalışmış, özel anaokullarına danışmanlık hizmeti vermiştir. UNİCEF’in başlatmış olduğu “Haydi Kızlar Okula Kampanyası’nın” koordinatörlüğünü yürüterek kız çocuklarının eğitim hayatına devamlarına katkı sunmuştur.

Meslek yaşamı süresince birçok eğitim, kongre ve çalıştaylara katılmıştır. Bunlardan bazıları; Aile Danışmanlığı, Aile Arabuluculuğu Eğitimi, Oyun Terapileri Eğitimi, Transaksiyonel Analiz, Bilişsel Davranışçı Terapiler, Çözüm Odaklı Terapi, Yaratıcı Drama, EMDR Çocuk Eğitimi, Çocuk Ergenlerde Bağlanma Travmaları, GOTTMAN Çift Terapisi Eğitimleridir. Davranış bilimleri Enstitüsünden, EMDR 1 ve 2. Düzey Eğitimleri (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme), Abdülkadir Özbek Enstitüsünden aldığı Psikodrama eğitiminin Temel ve İleri düzeyini başarı ile bitirmiş, Tez çalışmasını, boşanmış anne-baba ve çocuklarla çalışarak eğitimini tamamlamıştır.
Türk PDR Derneği, İzmir Psikodrama Derneği, EMDR Derneği üyesi olan Seyithan Gözüaçık 40. Uluslararası Katılımlı Grup Psikoterapileri Kongresinin Sekreterya görevini de üstlenmiştir.

Evli ve iki çocuk babası olan Seyithan Gözüaçık, çalışmalarını Aile, Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerle sürdürmektedir.

Psikolojik Danışman Seyithan Gözüaçık Deneyimleri;