Lotus Danışmanlık Hakkında

Lotus Danışmanlık olarak; yüz yüze ya da online gerçekleştirdiğimiz seanslarımızda danışanlarımızın kendilerini gerçekleştirme süreçlerine katkıda bulunmak, sorunlarına farklı bir bakış açısı kazandırmak, kişisel, sosyal, akademik yaşam dönemlerinde ihtiyaç duydukları psikolojik desteği sunarak hayat kalitelerini yükseltmeyi hedefliyoruz. Bunu yaparken de etik kurallar çerçevesinde hareket ediyoruz.

Kurum olarak; EMDR terapisi, Psikodrama, aile ve çift terapisi, cinsel terapi, çocuk ve ergen terapisi, oyun terapisi, yetişkin terapisi ve psikolojik testler hizmetleri sunuyoruz. Bunlarla birlikte özel eğitim kurumları, anaokulları ve kolejlere grup terapileri desteği vermekteyiz. Üniversite son sınıf öğrencilerine yönelik staj programlarımız bulunmaktadır.

VİZYON

Lotus Danışmanlık Merkezi uzmanları olarak danışanlarımızın farklı dönemlerde yaşadıkları zorlukları çözümleyip zihinsel ve duygusal olarak benliklerini daha güçlü kılıp sorunlarını sonlandırabilmeyi amaçlıyoruz. Yaşamın zorlayıcı koşulları karşısında sizi uyum ve dengede tutmak için düşüncelerinizde, duygularınızda ve davranışlarınızda işlevsel bir değişim yaratmaya çalışıyoruz.

MİSYON

İzmir’in ve Ege Bölgesinin sayılı kurumlarından biri olmak için, danışanlarımızın sorunlarını çözmek ve kurumumuzdan en iyi faydayı görmelerini sağlamayı hedefliyoruz.

Lotus Danışmanlık Hakkımızda
Danışanlarımız

Hakkımızda Neler Diyor?

2 yıl öncesinde bir psikodrama grubumuz vardı, orada oldukça keyifli bir süreç geçirmiştim. Kısa bir süre için de bireysel terapi almıştım kendisinden Lotus Danışmanlıkbu konuda oldukça profesyonel diyebilirim. Şehir değişikliğimden dolayı sürecimi tamamlayamadım ama herkese kendisiyle görüşmelerini öneririm. Memnuniyetimin neticesinde İzmir'de ikamet eden kardeşim de şu anda Lotus Danışmanlık'ın grubunda destek almaya başladı. Bu grubun ben de çok faydasını görmüştüm. Hayatımın çok kötü bir dönemiydi o dönem, bu konuda kendisinin ve grup desteğinin çok faydasını görmüştüm. Zaten çok da ilgili bir danışman, istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Psikodramayı kendisiyle tanıdım ve sevdim. Grubumdan çok güzel arkadaşlıklar edindim. Yani bu sürecin ve psikoloğumun hayatıma kattığı çok fazla olumlu olgu oldu.

M….
Danışan

Kişisel gelişim alanında, zorluklarla baş edebilme konusunda danışmak istedim Lotus Danışmanlık'tan. Yaklaşık 6 ay kadar çalıştık beraber. Depresif ve sakin yapım var; olaylar beni çok hızlı demoralize edebiliyor. Ama artık çevremdekileri üzmeden kendimi korumam gerektiğini biliyorum ve en önemlisi ne yapmam gerektiğini öğrendim. Lotus Danışmanlık danışanları ile diyalogları ve iletişimi; gerek ses tonu ve gerek konuşma tarzı çok rahatlatıcı. Söyledikleri doğrultusunda ne yapmanız gerektiğini kendiniz keşfediyorsunuz. Bir rehber gibi yol gösteriyor size. Hayatınızda gerçekten güçlü olmak istiyorsanız gideceğiniz en doğru adres.

O…..
Danışan

Oğlum için gittik. Hiperaktivitesi ve biraz da dikkat eksikliğimiz vardı.O süre zarfında biz destek aldık 1.5 ay kadar. Verim aldık,gayet memnun kaldım. Ara ara telefonla da görüşüyoruz.Oğlumuz için gittik ama anne baba olarak biz de faydasını gördük.Benim oğlum 1.sınıfa başladı. Kendini ifade edemiyordu, o yüzden de anlaşılamadığı için öfkelenebiliyordu Lotus Danışmanlık bunu yenmesini sağladı. Şu an Lotus Danışmanlık ile yüz yüze görüşmelerimiz yok ama ara ara telefonla bilgi paylaşabiliyoruz. İhtiyaç durumunda da yine seans alabileceğimizi belirtti.

D…..
Danışan

Sağlık çalışanı olarak covid-19 pandemi sıkıntılarını azalttığı için tekrardan Lotus Danışmanlık'a  teşekkürlerrrr..... Sade, rahatlatıcı, anlaşılır bir sürece geçtim. Umarım insanlık olarak büyük dersler çıkardığımız pandemi artık biter....:)

F….
Danışan
Özel Görüşme

Size dönüş yapmamızı ister misiniz?

[contact-form-7 id="6102"]