Psikolojik Danışman Tuğba KÖKREK, Ege Üniversitesi  Rehberlik  ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde lisans eğitimini  2009 yılında tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında Ege Üniversitesi  çocuk psikiyatrisi ve yetişkin psikiyatrisi bölümlerinde, ilköğretim düzeyindeki okullarda ve özel bir psikolojik danışmanlık merkezinde stajlarını gerçekleştirmiştir.

Aynı zamanda bu süreçte, genç yetişkinlere yönelik gönüllü olarak bireyle psikolojik danışma uygulamaları yürüterek, süpervizyon desteği almıştır.

seyithan-gozuacik

Seyithan Gözüaçık Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden 2000 yılında mezun olmuştur Mezuniyetinden sonra, çeşitli dershaneler, lise ve ilköğretim düzeyinde okullarda çalışmış, özel anaokullarına danışmanlık hizmeti vermiştir.
Sizlerin de sağlığını düşünerek coronavirüs önlemleri kapsamında seanslarımı “online görüntülü görüşme” şeklinde gerçekleştirmekteyim . Özellikle EMDR ve Çocuk EMDR kapsamında hizmet vermekteyim. Meslek yaşamı süresince birçok eğitim, kongre ve çalıştaylara katılmıştır.
Bunlardan bazıları;

Psikolojik Danışman Özlem Demirel, Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca pek çok özel kurumda staj yapmıştır. Bu dönemde kendisini geliştirmek adına mesleki eğitimlerine ağırlık vermiştir. Şu anda mesleki yaşamına Lotus Danışmanlıkta devam etmektedir.

Uzm. Psikolog Ezgi Altun İzmir Ekonomi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. Daha sonrasında Aile Danışmanlığı uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans programını 2016 yılında tamamlamıştır.

Çeşitli şirketlere part time olarak Endüstriyel Psikologluk hizmeti sunmuştur. Daha sonrasında özel eğitim okullarında ve özel okullarda Rehberlik ve Psikolojik Danışman olarak görev almıştır. Eş zamanlı olarak danışan görmeye devam etmiştir.

Derya Hanım

Psikolojik Danışman Derya Babacan, Ankara Üniversitesi  Eğitim Bilimleri Fakültesi Psikolojik Hizmetler Bölümünden 1998 Yılında Mezun Olmuştur. Mezuniyetinden sonra Lise ve ilköğretim düzeyinde okullarda ve dershanelerde çalışmıştır. 99 Depreminden sonra  Psikososyal Koruma Önleme ve Krize Müdahale ekibine Katılarak Tramva ve Tramva sonrası Stres Tepkileri Üzerine çalışmalara katılmış: Sağlıklı İletişim- İletişim Çalışmaları , Zor İnsanlarla İletişim ,Stres yönetimi, Çatışma çözme yöntemleri, Motivasyon gibi konularda büyük kurum ve kuruluşlara eğitim vermiştir.

Psikolojik Danışman Müjde Kaya, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden program üçüncüsü olarak mezun olmuştur. Lisans döneminde çeşitli staj programlarında yer almıştır. Bununla beraber Marmara Üniversite’sinden Aile Danışmanlığı uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.   Şu anda Lotus Psikoloji Merkezinde danışan görmeye devam etmektedir. Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerde çalışma alanlarım aşağıda belirtilen şekildedir.